Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Elektroniczny Weekend


Dwudniowa impreza elektroniczna "Elektroniczny Weekend" w Mogilnie w Amfiteatrze Letnim. 

Zagrają:

SOBOTA 19:00

- I koncert Macieja Braciszewskiego - pk (30 - 40 minut)
- II Koncert Jakuba Fijaka (30-40 minut)
- III Koncert Roberta Kanaana (30 - 40 minut)


NIEDZIELA 16:00

- IV koncert Michael Kais i BioComp - pk (około 70 minut)
- V Koncert Aleksandra Lasockiego (30-40 minut)
- VI Koncert Jarosława Degórskiego (30 - 40 minut)Info również na stronie: http://elektronicznyweeken​d.dl.pl/
http://el-stacja.pl/

Spot reklamujący: http://youtu.be/Nm69Oe8hPe​M

Organizatorzy:
- Radio EL-Stacja
- Mogileński Dom Kultury
- Centrum Kultury "Scena To Dziwna" Gniezno

Prowadzenie: Marqs


W dniach 20 i 21 sierpnia 2011 roku (tj. sobota i niedziela) w Amfiteatrze Letnim w Mogilnie odbędzie się „Elektroniczny Weekend”.

Organizatorzy imprezy to Radio EL-Stacja, Mogileński Dom Kultury i Centrum Kultury „Scena To Dziwna” w Gnieźnie.

Chciałbym bardzo, by ta impreza była zjawiskiem cyklicznym, corocznym. W tym roku podczas dwóch wieczorów spotkamy się z muzyką elektroniczną. Specjalnie dobrano 7 różnych wykonawców, by zaprezentowane koncerty były różnorodne, ciekawe i bogate w doznania. Widowisko oferujące nie tylko dźwięk ale i obraz poprzez światła i wizualizacje, zapadnie na długo w pamięci widzów….


Muzyka elektroniczna potrafi uspokoić, zaciekawić i pobudza nasze zmysły. Bywa spokojna ale i taneczna. Warto dodać, że wykonawcy tej gałązki muzyki nic nie ogranicza, może w całym spektrum realizować swój pomysł na muzykę.

EL-Stacja stawia na promocje ludzi młodych a zarazem zdolnych, mających już za sobą dorobek artystyczny w postaci własnych płyt, utworów prezentowanych lub też nie. Spośród tych młodych ludzi wybrałem Jakuba Fijaka (Szklarska Poręba) Piotra Lewandowskiego i Michała Matusiaka (oboje z Warszawy) i Aleksandra Lasockiego (Szczecin). Zaprosiłem również artystów którzy znani są w świecie el-muzyki a są nimi Maciej Braciszewski (Gniezno), Robert Kanaan (Gdańsk) i Jarosław Degórski (Szczecin). Ta trójka grała już dla mogileńskiej publiczności.

Patronatem muzycznym imprezę objął ROLAND POLSKA. Patronatem medialnym objęli: PAŁUKI.TYGODNIK.PL, MOGILNO.IN, EMOGILNO.PL, GMINATV.PL, EL-STACJA.PL, MOOZA.PL, GNIEZNO.COM.PL.

Jako współorganizator serdecznie Państwa zapraszam
!


Marek Kwiatkowski