Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 20.30RED BOX – The Circle & The Square   kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Wokół WEF” od 20.30 do 21.30 DIETER  WERNER-wywiad z artystą            kontakt:  muzykawefu@toksyna.fm
3 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.30 do 23.00KRAFTWERK - remixy
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: PLUGITIN(Sonar Lodge, Strange Attracor), ZINGZANG, TIME TO EXPRESS,  ALEXANDER VELJANOV.
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy muzykę: PHALLUS DEI, THE LEGENDARY PINK DOTS.
3) od 16.00 do 19.00 muzyka elektroniczna: SONAR LODGE, STRANGE ATTRACTOR
W najbliższy   poniedziałek  zaprezentujemy  w  ramach audycji  Romantycy Rocka od 19.00 do 20.30(e-mail romantycyrocka@toksyna.pl)  muzykę brytyjskiej grupy RED BOX, która ostatnio przeżywa swój remake, o czym mogli przekonać się fani podczas znakomitej trasy koncertowej po Polsce. Audycję poprowadzimy wspólnie z Jerzym Beką naszym stałym współprowadzącym. Album Red Box – The circle & The square należy do najciekawszych wydanych w latach osiemdziesiątych, w szczególności ze względu na znakomite aranżacje odbiegające od ówczesnych standardów  Płyta zawiera również kilka przebojów w tym największy pt. „Chenko”.
Poniedziałek to również spotkania ze współczesną muzyką elektroniczną polskich artystów skupionych miedzy innymi wokół Warsaw Electronic Festiwal.Muzyczną część programu wypełnią kompozycje których twórcą jest jeden najbardziej oryginalnych współczesnych twórców muzyki elektronicznej Dieter Werner. W trakcie audycji przedstawimy również wywiad z artystą. Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm
Od w najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże (od 21.30 do 23.00) powrócimy do prezentacji twórczości niemieckiej formacji KRAFTWERK. Wraz z Kubą Budzyńskim zaprezentujemy remixy utworów tej fantastycznej grupy pozostając przy letnich jeszcze klimatach.
Zapraszamy