Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 20.30SBB – Nastroje;  wywiad z  Józefem Skrzekiem   kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Wokół WEF” od 20.30 do 21.30ACCOMPLICE AFFAIR  -  Cienie; wywiad z Przemysławem Rychlikiem.                                                                                                                              kontakt:  muzykawefu@toksyna.fm
3 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.30 do 23.00VANGELIS – Spiral
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: PLUGITIN(Sonar Lodge, Strange Attracor), ZINGZANG, TIME TO EXPRESS,  ALEXANDER VELJANOV.
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy muzykę: PHALLUS DEI, THE LEGENDARY PINK DOTS.
3) od 16.00 do 19.00 muzyka elektroniczna: SONAR LODGE, STRANGE ATTRACTOR
AUDYCJE:

       W najbliższy   poniedziałek  w  ramach audycji  Romantycy Rocka od 19.00 do 20.30(e-mail romantycyrocka@toksyna.pl)  powrócimy do spotkań z muzyką grupy SBB i wywiadów z liderem zespołu Józefem Skrzekiem. W trakcie najbliższej audycji zaprezentujemy płytę „Nastroje”.   Album ten jest pierwszym studyjnym zapisem muzyki zespołu od ukazania się „Memento z banalnym tryptykiem”. Tworzeniu tego albumu towarzyszyły niezwykle pozytywne emocje na które to wpływ  miała praca w nad polskim  morzem.


Poniedziałek to również spotkania ze współczesną muzyką elektroniczną polskich artystów skupionych miedzy innymi wokół Warsaw Electronic Festiwal. Muzyczną część programu wypełni muzyka ACCOMPLICE AFFAIR z płyty „Cienie”. Jest to najnowsze Accomplice Affair, bardziej mroczne i intrygujące. W trakcie audycji spotkamy się z twórcą tej muzyki Przemysławem Rychlikiem. Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm
Od w najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże (od 21.30 do 23.00) po raz kolejny sięgniemy do muzyki mistrza syntezatorów VANGELIS. Tym razem sięgniemy po muzykę z albumu „Spiral” z 1977 roku. Jest jedna z bardziej wyrazistych pozycji tego artysty z drugiej połowy lat siedemdziesiątych i bardzo lubiana przez fanów muzyki elektronicznej.