Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00 The Human League – Travelogue            kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.00 do 23.00JEAN MICHEL JARRE – Zoolook, muzyka artystów WEF. kontakt:  muzykawefu@toksyna.fm                                           
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: PLUGITIN(Sonar Lodge, Strange Attracor), ZINGZANG, TIME TO EXPRESS,  ALEXANDER VELJANOV.
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy muzykę: PHALLUS DEI, THE LEGENDARY PINK DOTS.
3) od 16.00 do 19.00 muzyka elektroniczna: SONAR LODGE, STRANGE ATTRACTOR
AUDYCJE:

       W najbliższy   poniedziałek  w  ramach audycji  Romantycy Rocka od 19.00 do 21.00(e-mail romantycyrocka@toksyna.pl)  zaprezentujemy kolejną pozycję w dyskografii grupy The Human League. Będzie to uważana przez wielu krytyków muzycznych za najlepszą w dyskografii grupy płyta „ Travelogue”.  Recenzja albumu ukazała się niedawno na blogu Muzyczny Esflores (muzycznyesflores.blogspot.com). Można oglądnąć tam również teledyski grupy. Zespół jest uważny za współtwórców muzyki elektronicznej, synt-pop i elektro i stał się inspiracją dla wielu następnych pokoleń artystów.

 W trakcie najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże (od 21.00 do 23.00) sięgniemy do muzyki mistrza syntezatorów Jean Michel Jarre-a. Tym samym rozpoczniemy kolejny cykl audycji poświecony wielkim artystom muzyki elektronicznej.  Rozpoczniemy od jednej z najważniejszych płyt tego artysty ZOOLOOK. Jest to wyjątkowa pozycja pod względem, muzycznym i artystycznym i należy do największych dzieł muzyki elektronicznej. 
W drugiej części audycji wysłuchamy muzyki artystów sceny Warsaw Electronic Festiwal. Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm