Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00BAZOOKA JOE – Virtual World            kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.00 do 23.00Sławomir ŁOSOWSKI - wywiad, Grzegorz BOJANEK –wywiad                                                                                                            kontakt:  muzykawefu@toksyna.fm                                           
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: PLUGITIN(Sonar Lodge, Strange Attracor), ZINGZANG, TIME TO EXPRESS,  ALEXANDER VELJANOV.
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy muzykę: PHALLUS DEI, THE LEGENDARY PINK DOTS.
3) od 16.00 do 19.00 muzyka elektroniczna: SONAR LODGE, STRANGE ATTRACTOR
AUDYCJE:

       W najbliższy   poniedziałek  w  ramach audycji  Romantycy Rocka od 19.00 do 21.00(e-mail romantycyrocka@toksyna.pl)  przypomnimy muzykę grupy BAZOOKA JOE, łączącej w sobie elementy Ultravox oraz wczesnego Clan Of Xymox. Płyta Virtual World stanowi kwintesencję stylu New Romantic mimo ,że została wydana  1991 roku czyli wtedy kiedy od kilku już lat styl New Romantic w czystej formie już nie istniał. W trakcie audycji posłuchamy również nagrań Clan Of  Xymox oraz Ultravox.

 W trakcie najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże (od 21.00 do 23.00) spotkamy się w trakcie wywiadu z dwoma  artystami. Pierwszą część audycji wypełni kolejna rozmowa ze Sławomirem Łosowskim w trakcie której będziemy kontynuować wspomnienia z pierwszej połowy lat osiemdziesiątych. Tym też sposobem otworzymy nowy rozdział w prezentacji twórczości tego znakomitego artysty.
W drugiej części audycji sięgniemy do  muzyki artystów sceny Warsaw Electronic Festiwal. Naszym radiowym gościem będzie Grzegorz Bojanek z którym porozmawiamy o twórczości, muzyce i projektach jakie ujrzały światło dzienne dzięki zaangażowaniu Grzegorza.Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm