Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

WEF - Wydarzenia


13.10.2011 w klubie Jazzarium ruszy elektroniczne miejsce spotkań. W sensie artystycznym jest to powrót do wczesnych idei prezentacji eksperymentów i gatunków na wzór tego co działo się w audycji Future Shock u zarania jej istnienia.

Witajcie chciałem poinformować, że od 13.10.2011 w klubie Jazzarium ruszy elektroniczne miejsce spotkań, którego będę gospodarzem. 

Miejsce jest sympatyczne, proste i przyjazne. Moim celem jest wspólne systematyczne spotkanie z Wami, a w sensie artystycznym chciałbym aby to był powrót do wczesnych idei prezentacji eksperymentów i gatunków na wzór tego co robiłem w audycji Future Shock u zarania jej istnienia. Tym razem jednak w stałym miejscu ze sceną i poprzez organizowanie cyklicznych działań, z możliwością rozmowy i wypróbowywania swoich pomysłów, eksperymentów i projektów we własnym gronie i z własną publicznością. W przypadku prezentacji premierowych projektów możliwe jest organizowanie sesji streamingowych przez netstream oraz na portal jazzarium.pl.

Chciałbym aby każdy czwartek był prezentacją innej osoby prowadzącej z naszego zacnego grona. Na scenie będzie miejsce dla wszystkich, którzy tego wieczoru zadeklarują chęć wspólnej improwizacji lub prezentacji projektu wideo czy innej formy działania. Możliwe są zarówno wszystkie koncepcje włącznie z setami djskimi, działaniami VJskimi - w klubie jest mała ale wydzielona scena, a nawet reflektorek sceniczny:)

We czwartek 13.10 o 19.00 wieczór rozpocznę z eksperymentalnym performance, w którym stroną wizualna zajmie się malujący na płótnie Artur Endler, z Arturem będziemy grać i malować w swoistym sprzężeniu zwrotnym. Zapraszam inne osoby na scenę i oczywiście do klubu

Wszystko odbywać się będzie w na rogu ul.wilczej i ul.poznańskiej w nowej odsłonie klubu Mariusza Adamiaka.

Zapraszam wszystkich na pierwsze spotkanie!

informacje o artystach

Artur Endler
ur.1975. Malarz samouk. Maluje od 6 roku życia. Jego
dużą pasją obok malarstwa olejnego jest grafika w technice suchej
igły.Wybrane wystawy:

2011 Klubokawiarnia Leniviec, ul. Poznańska 7 (25.09-11.10),
2011 Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2 (1-24.08),
2009- bez terminu końcowego, Infovide-matrix (malarstwo )
2008 Baszta (malarstwo) ,Warszawa
2006 Jadłodajnia Filozoficzna (malarstwo olejne, rzeźba),Warszawa
2005 Galeria im. Jana Szydlika (grafika, malarstwo olejne), Osuchowa Nowa
2004 Ośrodek Kultury Hutnik (malarstwo), Wyszków
1997,1998 Galeria Niespokojna - Zespół Szkół Fototechnicznych (węgiel,
grafika, fotografia, malarstwo)

www.artefilos.cba.pl

Jarek Grzesica - Gospodarz cyklu Future Shock, będącego przeniesieniem idei audycji radiowej do żywej przestrzeni klubowej.

"One Small Step" - Jarek Grzesica (Gold Plated Face) "Moon3" from Atelier S10 on Vimeo.