Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

DigitalSimplyWorld - Unknown Land

Wszechświat w swojej istocie jest pełen niezliczonych tajemnic, a wszystko co nieznane jest  bardzo fascynujące. Pragnieniem ludzkości jest odkrywanie tych licznych tajemnic, ale każda tajemnica tym bardziej wciąga i jest głębsza. Kiedy już ją poznamy, wtedy przechodzimy w wymiar zupełnie innych emocji.
Inaczej jest jednak ze sztuką i muzyką. Je możemy odkrywać wciąż na nowo, widząc zupełnie nowe elementy dostarczające ekscytujących doznań.

DigitalSimplyWorld  - Unknown Land


Album DigitalSimplyWorld  pt. „Unknown Land” jest znakomitym przykładem muzyki z tajemnymi emocjami. Jest to album, który potrafimy za każdym razem ponownie odkrywać na nowo. Składa się on z dwóch zbliżonych do siebie formułą utworów ze zdecydowanie minimalistycznym zacięciem. Szumy, szmery, trzaski i hipnotyzujące wibracje podane na częstotliwości fal mózgowych, pozwalają wpaść słuchaczowi w sidła wszechogarniającej nasz ludzki świat marzeń i myśli,  tajemnicy. Tajemnicy, która wykracza  często poza sferę człowieka  i dotyka istoty wszechświata. DSW bardzo prostymi środkami stworzył muzykę wobec, której nie da się przejść obojętnie.  Jest w niej człowiek  i  wielka nieznana przestrzeń, którą  oczami wyobraźni powinniśmy  próbować odkrywać.
Autor - MOON