Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00 THE HUMAN LEAGUE – prezentacja mniej znanych kompozycji                                                                                                                    kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.00 do 23.00 One Small Step  - artists WEF, KLAUS SCHULZE – BODY LOVE : kontaktmuzykawefu@toksyna.fm                                           
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: NEW ROMANTIC; Duran Duran, OMD, Icehouse, China Crisis, Ultravox, Visage, John Foxx, Classix Noveaux.
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy: DARK ENERGY; The Legendary Pink Dots, The Cure, The Sisters of Mercy, Clan Of Xymox, The Sisterhood, The Mission, Closterkeller, Fading Colours, De Coy.
3) od 16.00 do 19.00 zaprezentujemy: ELECTRONIC ENERGY; G-Bart, La Visage, Wet Smell of Grass, Burma Project, Chmury, EVF, DSW  
.AUDYCJE:
Kolejną  audycję  Romantycy Rocka, (e-mail romantycyrocka@toksyna.fm) poświęcimy po raz kolejny twórczości brytyjskiej formacji The Human League. Tym razem na pierwszy plan wysuną się mniej znane kompozycje i remiksy, które znalazły się na drugich stronach singli, epkach   lub jako bonusy do wydań albumów w wersji CD.                                             

     Najbliższa audycja Elektroniczne Pejzaże (muzykawefu@toksyna.fm) składać się będzie z dwóch części. Od 21.00 do 22.00 wysłuchamy płyty ONE SMALL STEP, która powstała w oparciu artystów sceny WEF. Jest to wyjątkowy album który doczekał się  prezentacji tak w  Polsce jak i poza granicami kraju. Patronat nad płyta wzięła NASA. Muzyka zawarta na płycie jest bardzo różnorodna i wskazuje nam na wiele odcieni twórczości artystów WEF.
       Drugą część audycji (od 22.00 do 23.00) czas antenowy wypełni prezentacja fascynującej płyty Klausa Schulze – Body Love; wydanej w 1977 roku. Jest to z całą pewnością jedna z najlepszych płyt tego wielkiego artysty. Jednak nie tyle muzyka co film do którego powstała wywołał burzę medialną. Wszystko z powodu erotycznej tematyki  obrazu „Body Love”, którego muzyczną ilustrację stanowiły kompozycje Klausa Schulze.