Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00  Karnawałowe przeboje „Romantyków Rocka” cz.3kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.00 do 23.00ELEKTRIC MUSIC –Esperanto, WEF laptops make history – for future 2007 muzykawefu@toksyna.fm                                           
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: BEST OF SYNTH and ELEKTRO: Depeche Mode, De Vision, Deine Lakaien  
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy: BEST OF NEW ROMANTIC: Bazooka Joe, Duran Duran, Ultravox, Visage, Talk Talk, Pseudo Echo, Real Life.
3) od 16.00 do 19.00 zaprezentujemy: ELECTRONIC ENERGY; Sławomir Łosowski, Mike Oldfield
.AUDYCJE:
    W trakcie wszystkich styczniowych audycji Romantycy Rocka w  tym i tej najbliższej (e-mail romantycyrocka@toksyna.fm) prezentować  będziemy przeboje artystów, którzy na stałe wpisali się w stylistykę audycji. Prezentować będziemy muzykę twórców od rocka psychodelicznego i progresywnego poprzez stynth, elektro i new wave po new romantic. Pojawią się w audycji między innymi Ultravox, Visage, OMD, Soft Cell, Psyche, Pseudo Echo, Front Line Assembly, The Sisters Of Mercy.
Zapewniamy ciekawe prowadzenie i melodyjną i dynamiczną muzykę.
     
    Najbliższa audycja Elektroniczne Pejzaże (muzykawefu@toksyna.fm) podzielona zostanie na dwie części . W pierwszej zaprezentujemy muzykę z płyty  składankowej „WEF laptops make history –for future”, zawierającej zbiór oryginalnych brzmieniowo i aranżacyjnie utworów skomponowanych i wykonanych przez artystów Warsaw Electronic Festiwal, wydanej w 2007. 
Po raz kolejny również wpisze się przebojowo w lżejszym stylu. Wysłuchamy i przedstawimy państwu wspólnie z naszymi gośćmi Kubą Budzyńskim i Jerzym Bednarzem ciekawostki dotyczące albumu Esperanto  grupy Elektric Music która w sposób bardziej przebojowy ale nawiązuję do tradycji grupy Kraftwerk. Twórcą Elektric Music jest sam Karl Bartos więc muzyka  nie wymaga rekomendacji.
ZAPRASZAMY!