Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00  Karnawałowe przeboje „Romantyków Rocka” cz.4kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.00 do 23.00 DELERIUM –Semantic Spaces, WEF Antology of summer waves 2008 muzykawefu@toksyna.fm                                           
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: BEST OF SYNTH and ELEKTRO: Depeche Mode, De Vision, Deine Lakaien  
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy: BEST OF NEW ROMANTIC: Bazooka Joe, Duran Duran, Ultravox, Visage, Talk Talk, Pseudo Echo, Real Life.
3) od 16.00 do 19.00 zaprezentujemy: ELECTRONIC ENERGY; Sławomir Łosowski, Mike Oldfield
.AUDYCJE:
    W trakcie wszystkich styczniowych audycji Romantycy Rocka w  tym i tej najbliższej (e-mail romantycyrocka@toksyna.fm) prezentować  będziemy przeboje artystów, którzy na stałe wpisali się w stylistykę audycji. Prezentować będziemy muzykę twórców od rocka psychodelicznego i progresywnego poprzez stynth, elektro i new wave po new romantic. Pojawią się w audycji między innymi FADING COLOURS, Deine Lakaien, Wolfsheim, Duran Duran, Classix Noveaux, Mark Almond, The Mission, The Cure.
Zapewniamy ciekawe prowadzenie i melodyjną i dynamiczną muzykę.
     
    Najbliższa audycja Elektroniczne Pejzaże (muzykawefu@toksyna.fm) podzielona zostanie na dwie części . W pierwszej zaprezentujemy muzykę z płyty  składankowej „WEF Antology of summer Waves 2008 zawierającej kolejny zbiór najciekawszych kompozycji skomponowanych i wykonanych przez artystów Warsaw Electronic Festiwal, wydanej w 2008 roku 
W drugiej częci audycji przedstawimy państwu wspólnie z Jerzym Bednarzem muzykę z płyty Semantic Spaces grupy DELERIUM, która tym albumem rozpoczęła drogę ku bardziej melodyjnej i przebojowej muzyce elektronicznej, podanej jednak z dużym smakiem. Stanowi ona wykwintne danie do wieczornego słuchania i odpoczynku.
ZAPRASZAMY!