Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00  Karnawałowe przeboje „Romantyków Rocka” cz.5kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.00 do 23.00ORBITAL – In Sides, WEF –DAYS  muzykawefu@toksyna.fm                                           
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: BEST OF SYNTH and ELEKTRO: Depeche Mode, De Vision, Deine Lakaien  
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy: BEST OF NEW ROMANTIC: Bazooka Joe, Duran Duran, Ultravox, Visage, Talk Talk, Pseudo Echo, Real Life.
3) od 16.00 do 19.00 zaprezentujemy: ELECTRONIC ENERGY; Sławomir Łosowski, Mike Oldfield
.AUDYCJE:
    W trakcie wszystkich styczniowych audycji Romantycy Rocka w  tym i tej najbliższej (e-mail romantycyrocka@toksyna.fm) prezentować  będziemy przeboje artystów, którzy na stałe wpisali się w stylistykę audycji. Prezentować będziemy muzykę twórców od rocka psychodelicznego i progresywnego poprzez stynth, elektro i new wave po new romantic. Pojawią się w audycji między innymi The Cure, New Order, The Alan Parsons Project, Pink Floyd, Marillion oraz  Fad Gadget. Zapewniamy ciekawe prowadzenie i melodyjną i dynamiczną muzykę.
     
    Najbliższa audycja Elektroniczne Pejzaże (muzykawefu@toksyna.fm) podzielona zostanie na dwie części . W pierwszej części zaprezentujemy muzykę z jednej z najlepiej wydanych i najciekawszych płyt  sygnowanych przez artystów Warsaw Electronic Festiwal, zatytułowanej Days.  Jest to kolejny znakomity zbiór najciekawszych kompozycji wydanych i wykonanych przez artystów WEF.
W drugiej części audycji przedstawimy państwu muzykę z płyty In Sides  grupy ORBITAL, która należy do najznakomitszych przedstawicieli nowoczesnej elektroniki. W muzyce Orbital możemy znaleźć elementy transowe, psychodeliczne i taneczne wsparte soczystymi dźwiękami podanymi z dużym smakiem w szerokiej przestrzeni klimatów.
ZAPRASZAMY!