Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kitaro, Skrzek w Polsce ?

Kitaro, Józef Skrzek, Lisbeth Scott, Russel Walder, Yeshe Reiners
My Music for Peace - Moja Muzyka dla Pokoju - to program łączący mieszkańców różnych zakątków Ziemii poprzez muzykę. Jego celem nadrzędnym jest wykorzystanie siły potencjału, jaki ma w sobie muzyka - by zmiejszyć liczbę ofiar wojen i przemocy i uświadomić odbiorców że może ona łagodzić obyczaje. Program inspiruje do działania ludzi na całym świecie - by pokazać, że istnieją nie tylko zbrojne formy rozładowywania napięć i konfliktów. Już niedługo odbędzie się I edycja Festiwalu - My Music for Peace - tematem przewodnim wydarzenia będzie upamiętnienie ofiar ataków nuklearnych na Hiroszimę i Nagasaki. Prawdopodobny termin: 6 sierpnia 2012 Wystąpią: Kitaro Józef Skrzek Lisbeth Scott Russel Walder Yeshe Reiners.
To kolejne podejście do realizacji tego zamierzenia. Obserwujcie strony;

A tymczasem

14 .02. 2012
Hotel „BULWAR” Toruń
Bulwar Filadelfijski 18
Zapraszamy na historyczne widowisko muzyczne MY MUSIC FOR PEACE. Pierwszy w Polsce koncert dwóch mistrzów z dwóch kraoców świata. Steve Kindler – USA - 9- strunowe skrzypce elektryczne
( Kitaro, ex. Mahavishnu Orchestra)
Józef Skrzek – Polska -instrumenty klawiszowe, wokal.
Bilety: 50 zł. ulgowy 35 zł ( studenci, uczniowie)
Więcej Steve Kindler międzynarodowej sławy wirtuoz skrzypiec, kompozytor muzyki typu „ambient”, uznawany za jednego z czołowych twórców muzyki „fusion” grał m.in.
w słynnej grupie jazz-rockowej Johna McLaughlina - Mahavishnu Orchestra, obok takich sław jak: Jean Luc Ponty i Narada Michael Walden, a także z Jeffem Beckiem i Janem Hammerem.
Obecnie jest członkiem grupy muzycznej towarzyszącej Kitaro. Józef Skrzek – wirtuoz instrumentów klawiszowych, multiinstrumentalista, wiodący polski kompozytor, którego twórczość wytycza nowe kierunki w muzyce, aktywny na polskiej scenie od 45 lat, założyciel i lider legendarnej grupy SBB.
Koncert My Music for Peace odbędzie się w dniu Św. Walentego, co pięknie łączy się z jego przesłaniem, jakim jest jednoczenie ludzi w atmosferze pokoju, miłości, tolerancji działaniach na rzecz światowego pokoju i zmniejszenia skali przemocy.
14 lutego, godz. 20.00,
Hotel „BULWAR”. Bulwar Filadelfijski 18
Bilety: 50 zł. ulgowy 35 zł ( studenci, uczniowie)
Sprzedaż w dniu koncertu w hotelu “Bulwar”.
Informacja i zamawianie biletów:
Fundacja „BORYNA” anandamus@to.home.pl (56) 622 44 11, 607 776 737
Hotel BULWAR: 56 62 39 400 marketing@hotelbulwar


Zazwyczaj nie promuję płatnych imprez bo blog jest niekomercyjny, lecz cel szczytny więc odstapiłem od zasady. Enjoy;))