Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.

AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00 FAD GADGET – The Best Of Fad Gadget cz.1kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże” od 21.00 do 23.00 DigitalSimplyWorld – wywiad z artystą, Various Artists cz.2 muzykawefu@toksyna.fm                                           
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 możecie posłuchać muzyki: BEST OF SYNTH and ELEKTRO: Depeche Mode, De Vision, Deine Lakaien  
2) od 12.00 do 16.00  przedstawimy: BEST OF NEW ROMANTIC: Bazooka Joe, Duran Duran, Ultravox, Visage, Talk Talk, Pseudo Echo, Real Life.
3) od 16.00 do 19.00 zaprezentujemy: ELECTRONIC ENERGY; Sławomir Łosowski, Mike Oldfield
.AUDYCJE:
    W trakcie jutrzejszej audycji Romantycy Rocka (e-mail romantycyrocka@toksyna.fm) zaprezentujemy sylwetkę Fada Gadgeta, postaci która pretenduje do miana najbardziej wpływowej i najważniejszej w gronie twórców wczesnego industrialu i EBM oraz synth. Jego muzyka opiera się upływowi czasu w sposób fantastyczny a jego bardziej  przebojowe kompozycje spokojnie mogłyby do doskonale umilić taneczną zabawę. Dzisiaj zostało nam już tylko wspomnienie zmarłego przedwcześnie w 2001 roku artysty. Zapewniamy ciekawe prowadzenie i melodyjną i dynamiczną muzykę.
     
    Najbliższa audycja Elektroniczne Pejzaże (muzykawefu@toksyna.fm) będzie składać się z dwóch części. W pierwszej zaprezentujemy przegląd muzyki DigitalSimplyWorld. DSW jest obecnie jednym z najbardziej wyróżniających się twórców  muzyki elektronicznej. Jego Styl balansuje pomiędzy bardzo mrocznymi ambientalnymi przestrzeniami do sekwencyjnych, dynamicznych i melodyjnych utworów mogących z łatwością pretendować do elektronicznej listy przebojów. W trakcie audycji zagości również sam autor i udzieli wywiadu. Drugą część audycji wypełnią utwory różnych artystów tworzących muzykę elektroniczną między innymi  Marek Biliński, Władysław Komendarek  i Polaris. Zapraszamy do wieczornego słuchania i odpoczynku.