Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ETALABEL.

Specjalnie dla czytelników blogu Muzyczny EsFlores szef labelu www.ETALABEL.com, Grzegorz Bojanek przekazuje specjalną zniżkę na 2 albumy.

Pierwszy z nich to płyta dla wielbicieli gatunku dark ambient. Płyta "Syntestezja" Marcina Burmińskiego ukrywającego się pod pseudonimem Burma Project zniknęła w postaci fizycznej tak szybko jak się pojawiła w roku 2007. Teraz powróciła w nowej odsłonie ETALABEL.

Dlatego przez najbliższy tydzień www.ETALABEL.com przewiduje promocję na zakup płyty Burma Project.

Każdy kto wpisze promocyjny kod "darkburma" podczas zakupu przez BandCamp otrzyma 55% zniżki!! Oferta ważna do 07 kwietnia 2012

http://etalabel.bandcamp.com/album/syntestezja


Druga płyta to autorski album Grzegorza Bojanka, zapis z koncertu w Cafe Belg, z maja 2011. Płyta "Live in May" zawierająca 6 utworów, w tym jeden ukryty, oraz specjalną książeczkę promocyjną, to ostatnie oficjalne wydawnictwo przed nadchodzącymi w tym roku premierami.

Każdy kto wpisze promocyjny kod "livealbum" podczas zakupu przez BandCamp otrzyma 55% zniżki!! Oferta ważna do 07 kwietnia 2012

Cały dochód ze sprzedaży promocyjnej zostanie przeznaczony na wydanie kolejnego fizycznego wydawnictwa w ETALABEL.
Każda osoba, która skorzysta z tej promocji dostanie zniżkę na zakup kolejnego DigiPacka, który powoli już wchodzi do fazy produkcyjnej.
Na chwilę obecną album ten to jeszcze niespodzianka, ale mogę zdradzić, że będzie to międzynarodowa kolaboracja 2 artystów.

http://bojanek.bandcamp.com/album/live-in-may