Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna fm - Aktualności


AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00 :PSYCHE – The 11th Hour, OME, Castle Party music. kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże”od 21.00 do 23.00: Tadeusz Łuczejko – Ambient Gorlice 2012, wywiad z artystą. OMNI.
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 New Wave & Psychodelic: THE TEAR GARDEN, THE CURE, DANCE ON GLASS, DEAD CAN DANCE.
2) od 12.00 do 16.00: Elektro & Synth: PSYCHE, ULTRAVOX, NEW ORDER, BJORK, ALPHAVILLE.
3) od 16.00 do 19.00 zaprezentujemy: ELECTRONIC LANDSCAPES: Odyssey, Vanderson, Przemysław Rudź.
W trakcie kolejnej audycji Romantycy Rocka przypomnimy wydany w 2005 roku album „The 11th Hour”,jeden z najlepszych jakie wydała kanadyjska legenda elektronicznej awangardy i synth&dark elektro, grupy PSYCHE. Jest to z całą pewnością jedna z najważniejszych pozycji zespołu, która podobnie jak na Influance czy Peepshow tworzy tajemniczy i melancholijny nastrój. Pozostały czas antenowy audycji wypełnią utwory OME oraz inne pochodzące z kompilacji wydanych przez big-blue rec. Castle Party.


W trakcie najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże (muzykawefu@toksyna.fm) spotkamy w trakcie wywiadu z Tadeuszem Łuczejko, dyrektorem artystycznym międzynarodowych prezentacji muzycznych AMBIENT GORLICE. Porozmawiamy o historii tych wydarzeń jak również przypomnimy muzykę z artystów którzy brali udział w kolejnych wydarzeniach. Audycja ta będzie również zapowiedzią Ambient 2012. Drugą cześć audycji wypełni muzyka kultowego duetu OMNI.
Zapraszamy do wieczornego słuchania i odpoczynku