Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności.


AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 19.00 do 21.00 : Przeboje Romantyków Rocka IV kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże”od 21.00 do 23.00: PREMIERA!!! DigitalSimplyWorld – Getting Away From It All, Mike Oldfield, Kitaro i inni
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 New Wave & Psychodelic: THE TEAR GARDEN, THE CURE, DANCE ON GLASS, DEAD CAN DANCE.
2) od 12.00 do 16.00: Elektro & Synth: PSYCHE, ULTRAVOX, NEW ORDER, BJORK, ALPHAVILLE.
3) od 16.00 do 19.00 zaprezentujemy: ELECTRONIC LANDSCAPES: Odyssey, Vanderson, Przemysław Rudź.
W trakcie najbliższej audycji Romantycy Rocka ponownie skupimy swoja uwagę na muzyce powstałej w przestrzeni kilku dziesięciu lat. Powędrujemy poprzez legendy symfonicznego rocka poprzez klimaty rocka progresywnego i psychodelicznego do new wave , new romantic i new wave. Prezentowane w audycji utwory utrzymane będą w dynamicznej, melodyjnej i czasem nostalgicznej tonacji. Sięgać będziemy po muzykę powstałą jeszcze w latach 70 ale również wysłuchamy kompozycji jak najbardziej współczesnych. Wysłuchamy między innymi Electric Light Orchestra, Roxy Music, Camel, The The, Coctoeu Twins, Tompson Twins, Arcadia, Psyche oraz Yello. (e-mail romantycyrocka@toksyna.fm)
Audycję Elektroniczne Pejzaże (muzykawefu@toksyna.fm) wypełnią kompozycje jak jest to już tradycją, melodyjne i pełne przestrzeni, elektronicznej tak polskich jak i zagranicznych wykonawców. Jednak najważniejszym wydarzeniem będzie premiera najnowszej epki DigitalSimplyWorld – Getting Away From It All. Jest to kolejna znakomita propozycja niezwykle uzdolnionego twórcy z Bydgoszczy, który karmi nas wysublimowanymi elektronicznymi dźwiękami. W trakcie audycji wysłuchamy jeszcze muzyki Mike Oldfielda oraz Kitaro oraz Sounder.
ZAPRASZAMY !!!!