Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności


AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 20.00 do 21.30 :ULTRAVOX – Revelation & Ineguity                                           
2 „Elektroniczne Pejzaże”od 21.30 do 23.00: Władysław GUDONIS Komendarek; Syndrom Cywilizacji -wywiad,  Accomplice Affair, Baltazar Kobera.
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 Another Lands; new romantic, synth, elektro, indeprndent.
2) od 12.00 do 16.00: Dark Energy; gotic, independent, progressive and psychedelic rock.
3) od 16.00 do 20.00 zaprezentujemy: ROBOFEST; muzyka wykonawców pierwszej edycji festiwalu Robofest.
       Najbliższą audycję Romantycy Rocka spędzimy ponownie sięgając do muzyki brytyjskiej formacji Ultravox.  Zespół wznowił swoją działalność w latach 1990 -1995 po rozpadzie  w 1987 roku. Z klasycznego składu pozostał tylko Billy Currie. Zatrudnił nowych wokalistów: Tony Fenelle i Sam Blue oraz gitarzystę Vinny Burns. To już nie był jednak ten sam zespół. Muzyka została nagrana  perfekcyjnie ale z pewnością brakuje tam tej tajemniczej energii znanej z poprzednich płyt. Muzyka z albumów Revelation i Ineguity brzmi nieco po amerykańsku co niekoniecznie musiało się podobać starym fanom. Nic jednak nie straciła z melodyki, która z pewnością może się spodobać nawet niezbyt wymagającym słychaczom. Obie pozycje wypełniają jednak tylko pustkę jaka została wypełniona dopiero w 2012 roku nowym pięknym albumem Brilliant.
      Kolejną audycję Elektroniczne Pejzaże wypełni  muzyka Władysława Gudonisa Komendarka z albumu Syndrom Cywilzacji. W trakcie audycji spotkamy się również z artystą w trakcie wywiadu. Ostatnią część czasu antenowego poświęcimy ponownie twórcom którzy zagoszczą na zbliżającym się wielkimi krokami kolejnemu wydarzeniu poświeconemu muzyce elektronicznej, Kalisz Ambient Festiwal. Tym razem zaprezentujemy ponownie  Accomplice Affair oraz Baltazara Koberę. Będzie to trzecia prezentacja artystów biorących udział w festiwalu w Kaliszu, który odbędzie się w dniu 12 grudnia bieżącego roku.
Gorąco zapraszamy!
kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm         
Zapraszamy!!!!!!!