Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Konrad Kucz – Robert Rasz – Mateusz Kwiatkowski - PRENTY


Płyty z muzyką takiego formatu na polskim rynku powstają rzadko.
Słucham tego wydawnictwa i doznaję muzycznego oświecenia, muzyka akustyczna z elementami genialnej stylistyki wręcz z filmu Blade Runner, tego się nie spotyka wśród polskich muzyków. Vangelis powinien posłuchać tej płyty.
Płytę nagrało troje zdolnych muzyków Konrad Kucz, Robert Rasz, Mateusz Kwiatkowski.
Czy lubicie nu-jazz, muzykę klasyczną, awangardową? Tu usłyszycie wymienione style muzyczne, okraszone chórami. Brzmi to nieziemsko niesamowicie, bit sprawia ze zaczynasz stukać nogą, ciało miarowo stara się dostosować do tej wibracji kołysząc się w takt muzyki.

Płyta zawiera bardzo odważne motywy perkusyjne, wiolonczelowe, do zaaranżowania dla kogoś z wielkim talentem.
Niesamowity klimat chóralnych głosów, które raz są smutne, raz podniosłe, mocne a innym razem zimne, lub drgają w tle jak z dobrego dreszczowca.
Całość jest bardzo tajemnicza i jednocześnie bardzo przejrzysta muzycznie, dopieszczona w szczegółach, prawdziwa gratka dla słuchacza nietuzinkowego i takiego który chce posłuchać najlepszej płyty jaka ukazała się w Requiem Records w 2012 roku.
Nieudany koniec świata mamy za sobą, więc takim dobrym przetarciem muzycznym na 2013 rok powinna być ta płyta.
Jak ona genialnie brzmi na dobrym sprzęcie muzycznym! Dreszcze!

Konrad Kucz który firmuje swoim nazwiskiem to wydawnictwo gwarantuje swoim talentem wysoki poziom muzycznych doznań, jego dotychczasowa dyskografia świadczy za niego i skłania do zapoznania z wcześniejszymi muzycznymi dokonaniami, a jest z czego wybierać.
Na koniec wypada zaprosić na stronę gdzie płyta jest fizycznie i można posłuchać fragmentów, które tylko w małym stopniu oddają to co wspaniałego dzieje się na całej ścieżce dźwiękowej tego zacnego wydawnictwa.

Tu kupisz: http://wsm.serpent.pl/skl...cz---Rasz---Kwi

Pomocne linki:
http://www.requiem.serpent.pl/prenty/index.htmlAutor - Dreamer