Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności


AUDYCJE:
1.„Romantycy Rocka” od 20.00 do 21.30 : Wokół romantyków rocka                                 kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm
2 „Elektroniczne Pejzaże”od 21.30 do 23.00:  Poprzez muzykę emocji i uczuć  
Bloki muzyczne:
1)od 8.00 do 12.00 Big Blue Rec. – chill, rock and elektronic
od 12.00 do 16.00:Autumn Romantic
3) od 16.00 do 20.00 New Electronic Energy: music by WEF  & Chill Label.
     Najbliższy poniedziałek to przede wszystkim pierwsze tegoroczne wydanie audycji Romantycy Rocka. W trakcie kolejnych audycji usłyszymy muzykę różnorodną ale zawsze pełną odmiennych klimatów i brzmień. Sięgać będziemy od rocka progresywnego do dalekich jego współczesnych pokrewnych gatunków. Nasza muzyczna droga wiedzie także poprzez new romantic, new wave,  gotic, elektro  aż do synth pop. Ta różnorodność gatunków muzycznych i wykonawców zapewnia dynamikę audycji i z pewnością pozwoli słuchaczom zapoznać się dobrą i ciekawą muzyką nie pozbawioną przebojowości czy tanecznych i melodyjnych rytmów.
     Audycje Elektroniczne Pejzaże w najbliższym roku szczególnie podkreślać będą nowe trendy w szeroko pojętej muzyce elektronicznej ale z pewnością nie zabraknie klasyków gatunków elektroniki.  Słuchać będziemy również cyklu poświęconego muzyce Józefa Skrzeka, Władysława Komendarka, Artura Lasonia , Marka Bilińskiego i Krzysztofa Dudy. Nie zabraknie innych gwiazd polskiej muzyki elektronicznej i medytacyjnej. Ważnym elementem będzie cykl poświecony twórczości Tangerine Dream  i Jeana Michel Jarra. Tegoroczny program z  pewnością będzie różnorodny, czasem intrygujący, pełny emocji i odniesień. Audycję wyplenią również ciekawe komentarze i wywiady. Program najbliższej audycji zapowiada się równie ciekawie ponieważ powędrujemy poprzez podgatunki muzyki elektronicznej tworzonej na przestrzeni kilkudziesięciu lat.
Gorąco zapraszamy!
kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm         
Zapraszamy!!!!!!!