Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności


AUDYCJE:
1.„ROMANTYCY ROCKA”: od 20.00 do 23.30: SPECJALNE  JUBILEUSZOWE 200 wydanie audycji!
 Zaproszeni goście: Władysław Gudonis KOMENDAREK,  DE COY, Jarosław DEGÓRSKI

Bloki muzyczne: :  
1) od 8.00 do 12.00: MUZYKA Z GŁEBIN UMYSŁU ( Dead Can Dance, This Mortal Coil, Deine Lakaien, The Legendary Pink Dots, Pink Floyd , King Crimson, The Alan Parsons Project, Clan Of Xymox).
2) od 12.00 do 16.00: Przeboje Romantyków  Rocka (Bazooka Joe, Bel Canto,  Arcadia, OMD, Ultravox, Duran Duran, Classix Noveaux).
3)  od 16.00 do 20.00: MUZYKA CZASU I PRZESTRZENI( Klaus Schulze, Gold Plated Face, DSW, Przemysław Rudź, Scamall)
        Po ponad 5 latach emisji audycji „ Romantycy Rocka” na łamach internetowego radia Toksyna Fm doczekaliśmy się jubileuszowego 200 wydania programu. Audycja w swojej idei miała swobodnie nawiązywać do muzycznych fascynacji  Tomasza Beksińskiego. Mam nadzieję, że udało się sprostać temu zadaniu przypominając nieco zapomnianych już wykonawców , którzy wnieśli wielki wkład w rozwój muzyki rockowej w  jej różnych odmianach. Audycja miała również stanowić walor edukacyjny, pozwalający zrozumieć jakie elementy w różnych okresach stanowiły o jakości i tempie rozwoju muzyki. Jak było to oczywiście oceniają sami słuchacze.
Najbliższa audycja będzie  stanowić przekrój tego co udało się przez minione lata  zrealizować. W trakcie audycji pojawią się zaproszeni artyści: De Coy( Katarzyna Rakowska, Fading Colours),Władysław GUDONIS  Komendarek oraz Jarosław DEGÓRSKI.
Audycję poprowadzi Jacek Ciołek, współprowadzić będą Łukasz Komła, Jerzy Bednarz, Damian Koczkodon oraz Mariusz Wójcik.
Zapraszamy!!!