Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności

1.„PRZESTRZEŃ I DŹWIĘK”: od 20.00 do 23.00
-Jan AKKERMAN, Mike OLDFIELD,  BJORK, VANGELIS
-Digital SimplyWorld – The City Dark Synth (premiera)
-wywiady z cyklu  3 PYTANIA

Bloki Muzyczne:
1) od 8.00 do 12.00  zaprezentujemy:  Przeboje Electro i Synth
2) od 12.00 do 16.00: zaprezentujemy: Przeboje New Romantic
3) od 16.00 do 20.00: zaprezentujemy: Elektroniczne Pejzaże

     Najbliższa, szósta z  kolei  audycja z cyklu „Przestrzeń i Dźwięk”  będzie swoistą podróżą  od klasyków muzyki rockowej i elektronicznej takich jak multiinstrumentalista Mike Oldfield , który pojawi się w audycji w utworach z płyty QE2. Wysłuchamy również innego twórcy muzycznych pejzaży i również gitarzystę Jana Akkermana. W tym przypadku skupimy się na albumie It Could Happen To You.  
Kolejnym muzycznym wydarzeniem audycji będzie prezentacja  muzyki charyzmatycznej wokalistki i kompozytorki Bjork z albumu Selma Songs. Odbędziemy  również  syntezatorową  podróż  egzotycznych krain w  Chinach w którą zabierze słuchaczy Vangelis .
Specjalnym wydarzeniem będzie również premiera najnowszej płyty DSW, zatytułowanej The City Dark Synth.      DigitalSimplyWorld  jest artystą, którego polskim fanom muzyki elektronicznej przedstawiać  nie trzeba. Jak zwykle zaskakuje swoimi albumami. Podobnie jest tym razem kiedy zabiera słuchaczy w podróż do tajemniczego i mrocznego miasta gdzie skupia się cała walka dobra ze złem. Głównymi bohaterami są zwykli ludzie wraz ze swoimi problemami, tragediami i sukcesami.
W trakcie audycji pojawi się również kolejny wywiad z cyklu „3 Pytania” wraz z muzyką,  autorstwa Łukasza Komły.
Audycję poprowadzi Jacek Ciołek i zaproszeni goście

     Zapraszamy!!!