Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności

Audycja :  „PRZESTRZEŃ I DŹWIĘK”: od 20.00 do 23.00
W programie wywiad z ACCOMPLICE AFFAIR

Bloki Muzyczne:
1)      od 8.00 do 12.00  zaprezentujemy:  WOKÓŁ NEW ROMANTIC:

Ultravox, Visage, John Foxx, Midge Ure, Duran Duran, Spandau Ballet, Pseudo Echo, Talk Talk, Bazooka Joe, Classix Noveaux

2)      od 12.00 do 16.00: zaprezentujemy: ANOTHER LANDS:

BEL CANTO ,BJORK, DEAD CAN DANCE , GOLDFRAPP, DEINE LAKAIEN, PSYCHE,OMD

3)      od 16.00 do 20.00: zaprezentujemy: PSYCHODELIC LIGHTS:

AIR, CAMEL, PINK FLOYD, THE LEGENDARY PINK DOTS
     Zapraszamy na kolejną audycję z cyklu „Przestrzeń i Dźwięk” ,którą wypełni muzyka Mike Oldfielda z albumu „Five Miles Out”. Z pewnością jest to dobra pozycja w dorobku artysty i w sposób jasny i czytelny wprowadzająca piosenki do dorobku artysty jako znak rozpoznawczy w przyszłości. Takie przeboje jak tytułowy Five Miles Out czy Family Man do dzisiaj potrafią sprawić sporo emocji słuchaczowi. Jednak kwintesencją są rozbudowane kompozycje Taurus II trwający ponad 24 minuty oraz Orabidoo.
Kolejnym ważnym punktem programu będzie zapowiedź drugiego Kalisz Ambient Festiwal , który odbędzie się 26 października w klubie „Pod Muzami”. Kalisz Ambient Festiwal to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej Wielkopolsce. Tym samym jest to doskonała okazja dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.
W trakcie audycji spotkamy się także z Accomplice Affair , organizatorem Kalisz Ambient Festiwal
W audycji zaprezentujemy także  The Legendary Pink Dots z albumu The Legendary Pink Box oraz  brytyjską formację Lemon Jelly.
Audycję poprowadzi Jacek Ciołek

     Zapraszamy!!!