Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności

Audycja :  „PRZESTRZEŃ I DŹWIĘK”: od 20.00 do 23.00                                                kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm

Bloki Muzyczne:
1)      od 8.00 do 12.00  zaprezentujemy: Mike OLDFIELD, SBB, EXODUS, KING CRIMSON
                                              

2)      od 12.00 do 16.00: zaprezentujemy: Simple Minds, Icehouse, Real Life, Pseudo Echo.


3)      od 16.00 do 20.00: zaprezentujemy: Accomplice Affair, Bisclaveret, Maciek Szymczuk, Aquavoice, Brian Eno, Biosphere.

     Zapraszamy na kolejne wydanie  audycji z cyklu „Przestrzeń i Dźwięk”. W trakcie programu powrócimy do klasyki muzyki elektronicznej i rozpoczniemy kolejny cykl audycji poświęcony ważnym artystom współczesnej muzyki. Poświęcony będzie legendzie elektroniki, rocka, synth i new romantic, grupie DEPECHE MODE. Pierwszą audycję cyklu wypełni muzyka instrumentalna zespołu.                                                                    Klausa Schulze oczywiście przedstawiać nie trzeba. Legenda muzyki elektronicznej zagości w audycji z albumem Kontinuum.
      W części poświeconej polskiej muzyce elektronicznej przypomnimy artystów tworzących  muzyczne pejzaże za pomocą klawiszy oraz ich młodsze pokolenie zafascynowane ciągłymi poszukiwaniami nowych dźwięków i analizujących ich strukturę.
Audycję poprowadzi Jacek Ciołek i zaproszeni goście.
     Zapraszamy!!!