Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności

AUDYCJA
„MOCNA STRONA MUZYKI”
od 20.00 do 23.00:  kontakt:romantycyrocka@toksyna.fm
Bloki Muzyczne:
1)      od 8.00 do 12.00  zaprezentujemy: Mike OLDFIELD, SBB, EXODUS, KING CRIMSON


2)      od 12.00 do 16.00: zaprezentujemy: Simple Minds, Icehouse, Real Life, Pseudo Echo.


3)      od 16.00 do 20.00: zaprezentujemy: Accomplice Affair, Bisclaveret, Maciek Szymczuk, Aquavoice, Brian Eno, Biosphere.
     „Mocna Strona Muzyki” jest audycją, która zawiera głównie muzyczne prezentacje wsparte słowem prowadzącego oraz zaproszonych gości. Usłyszeć w trakcie audycji możemy solistów i zespoły reprezentujące cały zakres nurtów muzyki niezależnej. Nie brakuje w audycji mocnych i ostrych utworów jak też i awangardowych  oraz eksperymentalnych.  Przypominamy zapomnianych już wykonawców lat 70,80 i 90 zwracając szczególną uwagę na wartość artystyczną ich muzyki. Nie brakuje przebojów i klimatycznych ballad ale program jest tworzony na żywo ,więc możemy w trakcie edycji wprowadzać pewne modyfikacje co ma sporo zalet.                        Planowane audycje powinny zadowolić najbardziej wybrednych słuchaczy i poszukujących nowych sugestywnych wrażeń słuchowych  i tajemniczego klimatu.
       Najbliższą audycję wypełni między innymi grupa Depeche Mode z klasycznego już albumu Black Celebration . Jest to druga część cyklu poświęconego Depeche Mode który obędzie się w ramach „Wieczoru New Romantic” .Będzie to stały już element Mocnej Strony Muzyki.
      W trakcie audycji pojawią się również muzyczne premiery i sporo muzycznych niespodzianek ale te elementy pozostają tajemnicą. Słuchacz zawsze wobec tego  może oczekiwać, że znajdzie coś dla siebie.

      Audycję poprowadzi Jacek Ciołek oraz zaproszeni goście

            Zapraszamy!!!