Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności

Audycja :  „PRZESTRZEŃ I DŹWIĘK”  14
płyty do wylosowania  dla słuchaczy!!!
od 20.00 do 23.00  kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm

 Bloki Muzyczne:
1)      od 8.00  do 12.00 spotkamy się z wykonawcami z kręgu elektro, synth i new romantic. Będą to: OMD, DE VISION, PSYCHE,  WOLFSHEIM,  MIDGE URE.
2)      od 12.00 do 16.00  zaprezentujemy zbiór utworów z kręgu muzyki niezależnej. Będą to kompozycje  zespołów  SUSPIRIA , CURRENT 96 , LAIBACH  i  CLAN OF XYMOX.
3)      Blok muzyczny od 16.00 do 19.00 to zwykle porcja polskiej  muzyki elektronicznej. Tym razem przedstawimy płytę RUDŹ  & DUDA  -  Four Incarnation”, zaprezentujemy również Jakuba FIJAKA, BURMA & MQ – Live At Amber Cafe oraz Vandersona.
 Audycje z cyklu „Przestrzeń i Dźwięk”  zawierają  muzykę rozbudowaną                   klimatycznie, strukturalnie, przestrzenie i dźwiękowo. Sporo jest klasycznej elektroniki i tej nowoczesnej w tym  awangardy, eksperymentu oraz  psychodelii.
Najbliższa audycja będzie składać się z trzech części ale początek i koniec należeć będzie do DigitalSimplyWorld i jego zremasterowanej płyty „ Tout Devient La Musique” .                                                                                                                             Pierwsza część audycji będzie zawierać muzykę wykonawców z kręgu emb, elektro, trip-hop ale dobraną do klimatycznego i stonowanego charakteru audycji.                      Druga godzina to pierwsze spotkanie na żywo bardzo ważnym artystą współczesnej polskiej sceny elektronicznej  i  popularnej Konradem Kuczem oraz jego muzyką. Ostatnią  godzinę audycji wypełnią dźwięki z najnowszych płyty brytyjskiego kompozytora muzyki elektronicznej RAPOON  „ To West  And Blue” , który gościł między innymi na ostatnim festiwalu AMBIENT w Gorlicach. Zaprezentujemy  również obszerne fragmenty albumu „EXIT SINGS” której autorem jest znakomity kompozytor Martin Hall.
      Audycję poprowadzi Jacek Ciołek

            Zapraszamy!!!