Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - AktualnościAudycja :  „PRZESTRZEŃ I DŹWIĘK”  17
od 20.00 do 23.00  kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm

 Bloki Muzyczne:
 1)       od 8.00 do 12.00  zaprezentujemy zbiór utworów z kręgu muzyki niezależnej. Będą to kompozycje  zespołów  SUSPIRIA , CURRENT 96 , LAIBACH  i  CLAN OF XYMOX.
2)      od 12.00  do 16.00 spotkamy się z wykonawcami z kręgu elektro, synth i new romantic. Będą to: OMD, DE VISION, PSYCHE,  WOLFSHEIM,  MIDGE URE
3)      Blok muzyczny od 16.00 do 19.00 to zwykle porcja polskiej  muzyki elektronicznej. Tym razem przedstawimy płyty:  Krzysztof  DUDA  -  Deep Sea”, RAPOON –To West And  Blue,  AQUAVOICE – Grey,   BURMA PROJECT - Different
Audycje z cyklu „Przestrzeń i Dźwięk”  zawierają  muzykę rozbudowaną                 klimatycznie, strukturalnie, przestrzenie i dźwiękowo. Sporo jest klasycznej elektroniki, tej nowoczesnej oraz  awangardy i eksperymentu.
     Najbliższą audycję wypełni w sporej części muzyka Artura Lasonia w tym z projektu Yanko Valskey&Art  o tytule „W Trzech Aktach”. W trakcie audycji wysłuchamy części pierwszej zatytułowanej „Jako Żywo”. Prawdopodobne jest również spotkanie z artysta na żywo w trakcie audycji.
Zaprezentujemy również kolejne dwa ostrzeżenia  grupy The Legendary Pink Dots. Będą to Premonition 4 oraz 5. Pojawi się również kilka pozostałych i kompozycji Krzysztofa DUDY które nie zmieściły się w ostatniej audycji. Pochodzą one z wydanego w ubiegłym roku przez GAD rec. albumu „ALTUS” zawierającego utwory z lat 1980-1985.
    W trakcie audycji pojawi się również muzyka Jakuba Kmiecia czyli dobrze znanego fanom    muzyki elektronicznej POLARISA oraz  YARKA ( Jarosława Degórskiego) z klasycznego już dzieła kompozytora o tytule „FALE”.
Audycję poprowadzi Jacek Ciołek
            Zapraszamy!!!