Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toksyna Fm - Aktualności

Audycja : „PRZESTRZEŃ I DŹWIĘK” 25
od 20.00 do 23.00 kontakt: romantycyrocka@toksyna.fm

Bloki Muzyczne:
Poniedziałkowy Blok Muzyczny 250 : kontakt:romantycyrocka@toksyna.fm
  1. od 8.00 do 12.00 zaprezentujemy zbiór utworów i wykonawców z kręgu rock & independent. Będą to kompozycje zespołów i wykonawców: AIR, CAMEL, KING CRIMSON, BJORK .


  1. od 12.00 do 16.00 spotkamy się z wykonawcami z kręgu elektro & synth. Będą to: DE -VISON, WOLFSHEIM, DEINE LAKAIEN, TRIESOMIE 21


  1. Blok muzyczny od 16.00 do 19.00 ,CLASSIC ELECTRONIC: Klaus SCHULZE, Jean Michel JARREZa każdym razem staramy się aby poniedziałkowe wieczory w Toksyna FM zapewniały słuchaczom sporą dawkę muzycznych wrażeń oraz doznań dźwiękowych przestrzeni.
W trakcie najbliższej audycji wrócimy do dyskografii legendy polskiej elektroniki i rocka Czesława NIEMENA. Przypomnimy muzykę artysty z jego najbardziej elektronicznej płyty „KATARSIS” , która do dzisiaj stawia artystę w szeregu najbardziej wybitnych postaci elektronicznego rocka. Wrócimy również do twórczości Grzegorza Bojanka, NMLS oraz LUD HAUZA. Nieco odrębne części audycji poświecimy holenderskiej formacji The Legendary Pink Dots w trakcie których przypomnimy pełne poezji i fascynującego klimatu, dość sugestywne i wyraziste kompozycje zespołu.
Mamy nadzieję, przygotowany program przyniesie dużo dobrych emocji słuchaczom, które towarzyszyć im będą do kolejnej audycji.
Bądźcie z nami !
Audycję poprowadzi Jacek Ciołek i Kuba Budzyński.
Zapraszamy!!!